Postele z masivu

U nás máte možnost zapůjčení matrace domů na vyzkoušení za 50,- Kč/noc.

postel Ella Mosaic

 postel Ella Mosaic
 postel Ella Mosaic postel Ella Mosaic
 postel Ella Mosaic
černábíláolšeořechtabáktřešenpřírodní lakbříza bělěnábukbuk odstín 81dubbuk cink

Geometricky dokonalý design

Moderní postel ELLA s mozaikovým čelem v sobě spojuje praktické využití s dokonale propracovanými liniemi. Průřezy v čele postele vytváří zajímavý vzhled, který působí geometricky dokonalým dojmem. V případě imitace dřeva jsou hrany materiálu opatřeny ABS hranou odolnou proti mechanickému poškození. Hrany postele z masivního přírodního dřeva jsou opatřeny ozdobnou designovou fazetou. Vysoce kvalitní postel české výroby zajišťuje pohodlné a zdravé ležení.
Postel ELLA je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu podle vašeho výběru. Masiv je možné vybírat z buku nebo dubu o tloušťce dřeva 40 mm. Další možností je zhotovení postele z laminované dřevotřísky, která má tloušťku 32 mm. Všechny materiály poskytují lůžku stabilní a pevnou konstrukci. Na výrobek z imitace masivního dřeva je poskytována záruka 10 let a na masivní dřevo je záruka prodloužena až na 25 let.
K lůžku nabízíme velký výběr kvalitních roštů a matrací, proto vám postel můžeme dodat také jako komplet. Rošty i matrace byly vybrány specialistou přes zdravý spánek a máte tak jistotu, že symbióza zvolených roštů a matrací bude fungovat na 100 %.

Provedení:
černá, bílá, olše, ořech, tabák, třešen, přírodní lak, bříza bělěná, buk, buk odstín 81, dub, buk cink,

Volitelné příslušenství:
  • noční stolky
  • komoda
  • toaletní stolek
  • boční zásuvky pod postel
  • šatníky s posuvnými dveřmi
  • peřináč
  • zrdcadlo
  • úložný prostor

Další rozměry a ceny najdete v ceníku
  postele Ella Mosaic, Moon  

Doporučujeme při výběru matrace zároveň vybírat i rošt. Pro matrace pěnové nebo latexové jsou vhodnější lamelové rošty. Naopak pro ortopedické lamelové matrace a pružinové matrace je vhodný pevný laťový rošt. V obou případech mohou být rošty i polohovací.

 

Tuning & Auto
 
 
Sphere
 
 
CARTE
Copyright © Harmonie Zdravého Spaní 2007 - 2011 Webdesign Studio Creon 2010