Sedací soupravy kov + textil

Postel respektive matraci člověk používá především k odpočinku, regeneraci a načerpání nových sil. Proto bychom měli výběru matrace věnovat odpovídající pozornost.

Sofa La Manga

Alpská borovice Zirbe Sofa La Manga
Alpská borovice Zirbe Sofa La MangaAlpská borovice Zirbe Sofa La Manga
Alpská borovice Zirbe Sofa La Manga
bílá Bílá se zlatou patinouBílá se střábrnou patinoušedá kovšedá se zlatou patinoušedá se stříbrnou patinoučernáčerná se zlatou patinoučerná se stříbrnou patinou

Moderní přímé linie, robustní provedení a područky z masivního dřeva zdobí kolekci La Manga pojmenovanou po veskrze moderním španělském letovisku. Slunce, teplé moře, zábava a noční život, to je La Manga.

Sofa dodáváme ve dvojmístné a trojmístné variantě s čalouněnými sedáky a zádovými opěrkami. Sedáky i opěrky jsou opatřeny snímatelnými pratelnými potahy.

Provedení:
bílá , Bílá se zlatou patinou, Bílá se střábrnou patinou, šedá kov, šedá se zlatou patinou, šedá se stříbrnou patinou, černá, černá se zlatou patinou, černá se stříbrnou patinou,

Rozměry a cena:
Sofa LA MANGA dvojmístné 132x70x71 cm s čal. sedákem a opěrkou: 20 088 Kč
Sofa LA MANGA tromístné 172x70x71 cm s čal. sedákem a opěrkou: 26 600 Kč
Křeslo LA MANGA s čalouněným sedákem a zád. opěrkou: 13 300 Kč
Konferenční stolek LA MANGA 100x50 cm pro desku 120x70 cm: 5 095 Kč

Doporučujeme při výběru matrace zároveň vybírat i rošt. Pro matrace pěnové nebo latexové jsou vhodnější lamelové rošty. Naopak pro ortopedické lamelové matrace a pružinové matrace je vhodný pevný laťový rošt. V obou případech mohou být rošty i polohovací.

 

Tuning & Auto
 
 
Sphere
 
 
CARTE
Copyright © Harmonie Zdravého Spaní 2007 - 2011 Webdesign Studio Creon 2010