Postele z masivu

Chcete zdravě spát a vytvořit si příjemné prostředí v ložnici? Nepodceňujte výběr materiálu.

postel Amanta

 postel Amanta
 postel Amanta postel Amanta
olšeořechtabáktřešendub

Postel s iluzí levitace
Charakteristickým prvkem ložnice Amanta je iluze levitace. Postel Amanta totiž působí tak, jakoby se vznášela nad zemí jako lehké pírko. Vzhledem k tomu, že je postel vyrobená z masivního dubového dřeva, dochází k jedinečnému kontrastu, kdy bytelné dřevo působí náhle velice odlehčeně, aniž by ve skutečnosti ztrácelo svoji pevnost a objem. Dojem postele vznášející se nad zemí je ještě umocněn nočními poličkami, které jsou napojeny k bočnicím postele a evokují tak malá křídla.

Tohoto unikátního levitujícího efektu postele je docíleno výrazně ustoupeným soklem, který při pohledu na postel není vidět. Minimalistický design podtrhuje čistý a vzdušný ráz této kolekce.

Postel Amanta je také velmi působivá svým plným dřevěným čelem, na kterém jsou záměrně přiznané suky. Pomocí přírodních olejů je dále zdůrazněn detail hlavového čela a napojení poličky k bočnici postele. Exkluzivní postel Amanta našim zákazníkům nabízíme v různých rozměrech společně se speciálními úpravami a možností úložných prostor.

Provedení:
olše, ořech, tabák, třešen, dub,

Rozměry a cena:
Rozměr 180x200cm: 29 950,-Kč
dvojlůžko s nočními poličkami: 36 850,-Kč
dvojlůžko s noč. poličkami a úl. prostorem: 45 770,-Kč

Další rozměry a ceny najdete v ceníku
  ložnice AMANTA  

Pro větší komfort pří spánku doporučujeme anatomicky tvarované krční polštáře s nastavitelnou tuhostí a snímatelným pracím potahem ALOE VERA. Jádro polštáře tvoří líná pěna TERMOPUR,reagující na teplo a tlak.

 

Tuning & Auto
 
 
Sphere
 
 
CARTE
Copyright © Harmonie Zdravého Spaní 2007 - 2011 Webdesign Studio Creon 2010