Postele z masivu

Postel respektive matraci člověk používá především k odpočinku, regeneraci a načerpání nových sil. Proto bychom měli výběru matrace věnovat odpovídající pozornost.

postel Amanta

 postel Amanta
 postel Amanta postel Amanta
olšeořechtabáktřešendub

Postel s iluzí levitace
Charakteristickým prvkem ložnice Amanta je iluze levitace. Postel Amanta totiž působí tak, jakoby se vznášela nad zemí jako lehké pírko. Vzhledem k tomu, že je postel vyrobená z masivního dubového dřeva, dochází k jedinečnému kontrastu, kdy bytelné dřevo působí náhle velice odlehčeně, aniž by ve skutečnosti ztrácelo svoji pevnost a objem. Dojem postele vznášející se nad zemí je ještě umocněn nočními poličkami, které jsou napojeny k bočnicím postele a evokují tak malá křídla.

Tohoto unikátního levitujícího efektu postele je docíleno výrazně ustoupeným soklem, který při pohledu na postel není vidět. Minimalistický design podtrhuje čistý a vzdušný ráz této kolekce.

Postel Amanta je také velmi působivá svým plným dřevěným čelem, na kterém jsou záměrně přiznané suky. Pomocí přírodních olejů je dále zdůrazněn detail hlavového čela a napojení poličky k bočnici postele. Exkluzivní postel Amanta našim zákazníkům nabízíme v různých rozměrech společně se speciálními úpravami a možností úložných prostor.

Provedení:
olše, ořech, tabák, třešen, dub,

Rozměry a cena:
Rozměr 180x200cm: 36 260,-Kč
dvojlůžko s nočními poličkami: 44 620,-Kč
dvojlůžko s noč. poličkami a úl. prostorem: 55 420,-Kč

Další rozměry a ceny najdete v ceníku
  ložnice AMANTA  

Nábytek z masivu z důvodu svého přírodního původu neobsahuje zdraví škodlivé toxické látky.

 

Tuning & Auto
 
 
Sphere
 
 
CARTE
Copyright © Harmonie Zdravého Spaní 2007 - 2011 Webdesign Studio Creon 2010