Vlněná přikrývky

Postel respektive matraci člověk používá především k odpočinku, regeneraci a načerpání nových sil. Proto bychom měli výběru matrace věnovat odpovídající pozornost.

podkova

Pružinové matrace podkova

Polštáře- válečky z vlněných včesových pletenin Merino dobře snášejí i náročné podmínky. Mají schopnost snižovat statickou elektřinu, proto odpuzují prach a špínu. Již zmíněná dynamika vlněného vlasu navíc způsobuje, že veškeré nečistoty jsou vynášeny na povrch vlasů stejně jako u živých ovcí, zatímco v hloubi zůstává pletenina stále čistá. U polštářů z vlněných včesových pletenin lze tedy hovořit o vysokém stupni samočištění, schopnosti přirozeně se zotavovat a zachovávat si stále dobrý vzhled. Snadno se udržují a čistí.
Doporučené čištění:
Varianta A: Potahy polštářů je doporučeno prát ručně, v pracích prostředcích určených k praní vlny s příměsí lanolinu při teplotě do 30°C. Po vyprání lehce vymačkat, ale neždímat a nechat uschnout volně rozvěšené.
Varianta B: Čistit chemicky v čistírně.
Výrobek splňuje textilní technické parametry, a byl testován jako ekologický a příznivě působící na zdraví člověka. Certifikát: Nr 25/04

Rozměry a cena:
Cena: 320,-Kč

Nábytek z masivu z důvodu svého přírodního původu neobsahuje zdraví škodlivé toxické látky.

 
 
 
 
Tuning & Auto
 
 
Sphere
 
 
CARTE
Copyright © Harmonie Zdravého Spaní 2007 - 2011
Webdesign Studio Creon 2010