Ortopedické matrace

Spánek patří k základním potřebám každého člověka.

matrace Sára Max

 matrace Sára Max
 matrace Sára Max matrace Sára Max
 matrace Sára Max
 matrace Sára Max
 matrace Sára Max
 matrace Sára Max

Charakteristikou matrace SÁRA MAX jsou tři podélné pružící nosníky 12 cm vysoké, vyrobené z vysoce kvalitní PUR pěny. Podle hmotnosti uživatele lze nastavit tvrdost matrace v těchto váhových kategoriích:
do 60 kg – šedý, 60 – 80 kg – tmavě šedý (černý)
80 – 110 kg – modrý, nad 110 kg – růžový

Pružící nosníky matrace je možno vyměnit za jiné dle uvedených váhových kategorií a to do jednoho roku od zakoupení matrace zdarma. Oblast ramen si může zákazník změkčit vyjmutím nebo výměnou jader odlišné tuhosti.
Na pružný lamelový rošt matrace je položena roznášecí vrstva, zajišťující rovnoměrné rozložení váhy těla. Zákazník si může vybrat roznášecí vrstvu matrace z tzv. studené PUR pěny, Talalay latexu, Nawapuru, Termopuru, Celpuru nebo luxusní latexové pěny EMBRACE.

Matrace jsou opatřeny snímatelným potahem, prošitým antialergickou vrstvou z dutého vlákna. Potah matrace si může zákazník vybrat v několika variantách.

Výška matrace je 20-22 cm dle zvolené roznášecí vrstvy.

Rozměry a cena:
Cena podle zvolené roznášecí vrstvy a potahu od:
90 x 200 cm: 9 670,-Kč
120 x 200 cm: 10 140,-Kč

Doporučujeme při výběru matrace zároveň vybírat i rošt. Pro matrace pěnové nebo latexové jsou vhodnější lamelové rošty. Naopak pro ortopedické lamelové matrace a pružinové matrace je vhodný pevný laťový rošt. V obou případech mohou být rošty i polohovací.

 

Tuning & Auto
 
 
Sphere
 
 
CARTE
Copyright © Harmonie Zdravého Spaní 2007 - 2011 Webdesign Studio Creon 2010