Postele z masivu

Chcete zdravě spát a vytvořit si příjemné prostředí v ložnici? Nepodceňujte výběr materiálu.

Postel Evita

 Postel Evita
 Postel Evita Postel Evita
 Postel Evita
bukbuk cink

Postel Evita 1 - 3 je vyrobena z masivního buku s možností moření a volbou 3 typů zadních čel a je jen na Vás, který typ zadního čela Vás osloví. Cena zůstává vždy stejná.
K posteli lze přiobjednat dva typy úložných prostorů.Postel se standardně vyrábí ve zvýšené lehací ploše 50 cm ( horní hrana bočnice postele ) pro Vaše pohodlné uléhání a vstávání. Postele lze výrobně za mírný příplatek upravovat dle Vašich požadavků.
Materiál : bukový masiv
Velkou výhodou je , že si postel můžete objednat v masivním buku v parketovém provedení ( cink ) nebo v celistvějším provedením ( průběžka ), které je modernější a výrazně vyhledávanějším typem u nábytku.
Postel Evita 1 se nově od 1.8.2012 vyrábí i v ekonomické verzi kdy design postele zůstává stejný jen se mírně uspoří materiál. Vše je při zachování 100% kvality. Postel se po těchto úpravách nově jmenuje Evita 6. Upravy na posteli jsou : hrany do šikminek, výška postranic postele 19 cm ( běžně 25 cm ), tloušťka masivu 2

Provedení:
buk, buk cink,

Rozměry a cena:
160/180x200cm

buk průběžka olej přírodní 17 510,-
buk průběžka olej moření 18 680,-

Další rozměry a ceny najdete v ceníku

Doporučujeme při výběru matrace zároveň vybírat i rošt. Pro matrace pěnové nebo latexové jsou vhodnější lamelové rošty. Naopak pro ortopedické lamelové matrace a pružinové matrace je vhodný pevný laťový rošt. V obou případech mohou být rošty i polohovací.

 

Tuning & Auto
 
 
Sphere
 
 
CARTE
Copyright © Harmonie Zdravého Spaní 2007 - 2011 Webdesign Studio Creon 2010