Postele z masivu

Postel respektive matraci člověk používá především k odpočinku, regeneraci a načerpání nových sil. Proto bychom měli výběru matrace věnovat odpovídající pozornost.

Postel Evita

 Postel Evita
 Postel Evita Postel Evita
 Postel Evita
 Postel Evita
bukbuk cink

Postel Evita 1 - 4 je vyrobena z masivního buku s možností moření a volbou 3 typů zadních čel a je jen na Vás, který typ zadního čela Vás osloví. Cena zůstává vždy stejná.
K posteli lze přiobjednat dva typy úložných prostorů.Postel se standardně vyrábí ve zvýšené lehací ploše 50 cm ( horní hrana bočnice postele ) pro Vaše pohodlné uléhání a vstávání. Postele lze výrobně za mírný příplatek upravovat dle Vašich požadavků.
Materiál : bukový masiv
Velkou výhodou je , že si postel můžete objednat v masivním buku v parketovém provedení ( cink ) nebo v celistvějším provedením ( průběžka ), které je modernější a výrazně vyhledávanějším typem u nábytku.
Postel Evita 1 se nově od 1.8.2012 vyrábí i v ekonomické verzi kdy design postele zůstává stejný jen se mírně uspoří materiál. Vše je při zachování 100% kvality. Postel se po těchto úpravách nově jmenuje Evita 6. Upravy na posteli jsou : hrany do šikminek, výška postranic postele 19 cm ( běžně 25 cm ), tloušťka masivu 2

Provedení:
buk, buk cink,

Rozměry a cena:
Běžná cena od: 28 200 Kč

AKČNÍ CENY: 160/180 x 200 cm

buk průběžka olej přírodní 21 150 Kč
buk průběžka olej moření 22 560 Kč

buk průběžka lak přírodní 24 000 Kč
buk průběžka lak moření 25 540 Kč

Další rozměry a ceny najdete v ceníku
  postele masiv - Kolacia design   

Při nedostatečném nebo nekvalitním spánku se začínají objevovat zdravotní problémy.

 

Tuning & Auto
 
 
Sphere
 
 
CARTE
Copyright © Harmonie Zdravého Spaní 2007 - 2011 Webdesign Studio Creon 2010