Postele z masivu

Postel respektive matraci člověk používá především k odpočinku, regeneraci a načerpání nových sil. Proto bychom měli výběru matrace věnovat odpovídající pozornost.

Postel Evita

Pružinové matrace Postel Evita
Pružinové matrace Postel EvitaPružinové matrace Postel Evita
Pružinové matrace Postel Evita
bukbuk cink

Postel Evita 1 - 3 je vyrobena z masivního buku s možností moření a volbou 3 typů zadních čel a je jen na Vás, který typ zadního čela Vás osloví. Cena zůstává vždy stejná.
K posteli lze přiobjednat dva typy úložných prostorů.Postel se standardně vyrábí ve zvýšené lehací ploše 50 cm ( horní hrana bočnice postele ) pro Vaše pohodlné uléhání a vstávání. Postele lze výrobně za mírný příplatek upravovat dle Vašich požadavků.
Materiál : bukový masiv
Velkou výhodou je , že si postel můžete objednat v masivním buku v parketovém provedení ( cink ) nebo v celistvějším provedením ( průběžka ), které je modernější a výrazně vyhledávanějším typem u nábytku.
Postel Evita 1 se nově od 1.8.2012 vyrábí i v ekonomické verzi kdy design postele zůstává stejný jen se mírně uspoří materiál. Vše je při zachování 100% kvality. Postel se po těchto úpravách nově jmenuje Evita 6. Upravy na posteli jsou : hrany do šikminek, výška postranic postele 19 cm ( běžně 25 cm ), tloušťka masivu 2

Provedení:
buk, buk cink,

Rozměry a cena:
160/180x200cm

buk cink přírodní 16. 140,-
buk cink moření 17. 150,-

buk průběžka olej přírodní 15.300,-
buk průběžka olej moření 16.320,-

Další rozměry a ceny najdete v ceníku

Pro větší komfort pří spánku doporučujeme anatomicky tvarované krční polštáře s nastavitelnou tuhostí a snímatelným pracím potahem ALOE VERA. Jádro polštáře tvoří líná pěna TERMOPUR,reagující na teplo a tlak.

 
 
 
 
Tuning & Auto
 
 
Sphere
 
 
CARTE
Copyright © Harmonie Zdravého Spaní 2007 - 2011
Webdesign Studio Creon 2010